CAREER

If you are ready to make real what matters, join the team to help achieve climate ambition.

Magazynier

Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM

Obowiązki:

·     Sprawna obsługa magazynu pod kątem przyjmowania i wydawania przesyłek

·     Kompletacja zamówień do wysyłki oraz przygotowywanie paczek do wysyłki

·     Współpraca z firmami kurierskimi

·     Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów magazynowych

·     Kontrola sprawności sprzętu zwróconego na magazyn

·     Wykonywanie ogólnych prac magazynowych

·     Współpraca z innymi działami

Wymagania:

·     Dobra znajomość języka angielskiego

·     Wykształcenie techniczne, mechaniczne, elektrotechniczne bądź pokrewne

·     Bardzo dobra organizacja pracy

·     Umiejętność planowania

·     Sumienność, uczciwość, elastyczność

·     Umiejętność pracy po presją czasu

·     Dobra znajomość środowiska MS Office (mile widziany Excel)

·     Mile widzialna znajomość Comarch Optima

Oferujemy:

·     Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

·     Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie;

·     Pracę pełną wyzwań w nowoczesnym i młodym zespole;

·     Możliwość uczestniczenia w ciekawych i ambitnych projektach;

·     Przyjazną atmosferę pracy.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji oraz przedkładanych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych przez spółkę Viatec sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Niezależnie od powyższej zgody, jeśli jesteś zainteresowana/-y umieszczeniem Twoich danych w naszej bazie kandydatów do pracy na okres 6 miesięcy (na potrzeby przyszłych rekrutacji realizowanych przez nas w tym okresie), proszę o dopisanie poniższej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji oraz przedkładanych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych przez spółkę Viatec sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych (w tym również na inne stanowiska pracy) w okresie 6 miesięcy od dnia udzielenia niniejszej zgody.”